Erişilebilirlik Menüsü

Ekran Okuyucu

Seçili Alan Okuyucu

Bağlantı Vurgula İkonu

Bağlantı Vurgula

Metni Büyüt İkonu

Büyük Metin

Metni Sola Hizala

İmleç

Okuma Kılavuzu

Okuma Maskesi

Disleksi Dostu

Kontrast

Solgunlaştırma

Düşük Doygunluk

Yüksek Doygunluk

Adalet Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığına 5 Farklı Ödül
07.04.2014

ABD merkezli market araştırmaları şirketi International Data Corporation (IDC) tarafından düzenlenen 7. IDC CIO TurkeySummit 2016, İzmir'in Çeşme ilçesinde gerçekleştirilmiştir. Zirvede "Yılın En Yenilikçi Projesi", "Yılın En İyi Değişim Yönetimi Projesi", "Yılın En İyi BT Yönetişim Projesi", "Yılın En İyi BT ile Kurumsal Hedeflere Katkı Sağlama Projesi", "Yılın En İyi BT Maliyet Düşürme Projesi", "Yılın CIO'su" kategorilerinde ödül kazananlara ödülleri, düzenlenen törenle verilmiştir. Çeşme Sheraton'da 6 Nisan Çarşamba akşamı düzenlenen ödül töreninde toplam altı kategoride ödül verilmiş ve Adalet Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı e-Dava, Segbis, Kolluk Portal ile 3 farklı kategoride 5 farklı ödül alarak önemli bir başarıya daha imza atmıştır.

63 projenin yarıştığı, jüri incelemesinin ardından 29 projenin finale kaldığı yarışmada UYAP  Projeleri 5 ödüle layık görüldü. Ödülleri, Adalet Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı adına Bilgi İşlem Dairesi Başkanı Sayın Servet GÜL almıştır.

 
    

 

Yılın En İyi BT ile Kurumsal Hedeflere Katkı Sağlama Projesi
Best Business Enablement Project of the Year

Birincilik Ödülü, “e-Dava” projesi

 

Üçüncülük Ödülü, “SEGBİS (Ses ve Görüntü Bilişim Sistemi)”

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Yılın En iyi Değişim Yönetimi Projesi
Best Change Management Project

İkincilik Ödülü, “e-Dava” projesi

 

Üçüncülük Ödülü, “Kolluk Bilişim Sistemi” projesi

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Yılın En İyi BT Maaliyet Düşürme Projesi 
Best IT Cost Efficiency Project of the Year

İkincilik Ödülü, “Segbis” projesi

 

 

Hukukun üstünlüğünü esas alan, gecikmeyen ve öngörülebilir bir adalet sistemi. (Vizyon, Adalet Bakanlığı Stratejik Planı)

Sitemizi Bugün : 9627 - Toplam : 17441208 kişi ziyaret etmiştir. © 2020